Rocca al Mare keskusesse lisandub uuel aastal Selveri kauplus

Rocca al Mare keskus saab 2024. aastal teise toidupoe. Selveri toidupood hakkab paiknema keskuse Unibet Arena poolses otsas, mille senised kauplused kolivad keskuses uutele pindadele. Baltikumi suurim Prisma Peremarket jätkab praeguses asukohas ja suuruses.  

Täiendava toidukaupluse lisandumine keskusesse on osaks Cityconi keskuste arendamise kontseptsioonist, millega muudetakse keskuseid rohkem klientide igapäevavajadustele vastavaks. Teise toidupoe lisandumine võimaldab laiendada nii tarbijatele pakutavat valikut kui ka lihtsustada kaupluste külastamist, samuti saavad tarbijad valida nüüd endale sobivaima toidupoe vastavalt eelistustele ja vajadustele.

Uus premium-tootevalikuga Selveri kauplus hakkab pakkuma külluslikku ja värsket kaubavalikut, sh gurmee- ja maailmaköögi kaupu, mahetooteid, rohkelt eestimaist ning laia valikut Selveri kala- ja lihameistritelt ja pagaritelt.

Kui praegu keskuses asuv Prisma Peremarket on Eesti ja Baltikumi suurim hüpermarket, kus tarbijad saavad teha vajadusel kogu nädala ostud ühest kohast ning soetada nii toidu-, kodu-, kui aiatooteid, siis Selveri kauplus keskuse teisel küljel avab tarbijatele kiirema poekülastuse võimaluse igapäevaste ostude teostamiseks.  

Cityconi hallatavates teistes Põhjamaade keskustes on mitme toidukauplusega keskused tarbijate seas kõrgelt hinnatud, sest kasvanud on valikuvõimalused ja ka teiste keskuse kaupluste külastatavus. Ka Eestis on see osutunud edukaks viisiks teistele ettevõtetele. Eestis on kahe toidukauplusega näiteks Tartu Lõunakeskus, kus samuti mõlemad pakkujad teineteist ning keskuse valikut täiendavad.