Teenused

Tasuta wifi

Rocca al Mare keskuse Wi-Fi internetiühendus on nüüdsest veelgi kiirem! Ühenda seade "Cityconnect" võrku. Leia kohvikus või restoranis vaikne nurgake ja tee kaugtööd, loe mobiilist veebiväljaandeid või siis tutvu keskuse kodulehel sooduspakkumistega!

Kliendi tualettruumid ning ema ja lapse toad

Keskuse külastajatel on võimalik kasutada 4 tualetti. I korrusel asuvad tualetid Reserved kaupluse juures ning infoleti kõrvalkoridoris, viimases on ühtlasi ka inva WC. II korrusel asuvad tualetid restoranide ning lastekaupluste ala juures. Mõlemas tualetis on ühtlasi inva WC ning lastega peredele ema ja lapse tuba mähkimiseks ja imetamiseks.

Garderoob

Selleks, et Rocca al Mare keskuses shoppamine oleks lihtne ja mugav, pakume infoletis tasuta garderoobi teenust. Saate jätta talvisel ajal oma üleriided garderoobi ja muretult keskuses aega veeta.

Elektriautode laadijad

Rocca al Mare keskuse parklas hea võimalus oma elektriauto laadimiseks. Meie partner Eleport pakub nelja laadimispunkti võimususega 22 kW kuni 80 kW. Täpsema info vabade laadijate kohta leiate Elepordi äppist. Lisaks oleme teinud elektriautode omanikele keskuse külastamise mugavaks, pakkudes peasissepääsude läheduses spetsiaalseid parkimiskohti elektriautodele, mis on tähistatud vastavate liiklusmärkidega ja värvitud roheliseks.