Ivo Nikkolo avas uue kontseptsioonikaupluse Rocca al Mare keskuses

Äsja avatud kauplus Tallinnas Rocca al Mare kaubanduskeskuses on Ivo Nikkolo esimene kontseptsioonikauplus Eestis mis asub ostukeskuses, järgnedes brändi edukale lipulaevakauplusele Rotermanni kvartalis. 

Värske välimusega kontseptsioonikauplus Rocca al Mares tähistab olulist laienemist Ivo Nikkolole, millel seni oli üksainus kontseptsioonikauplus hubases Rotermanni kvartalis. “Aastal 2021 uuendatud Ivo Nikkolo brändi üheks olulisemaks osaks on uus poekontseptsioon, millel on nii ettevõtte kui ka brändi seisukohast strateegiline eesmärk: pakkuda parimat kliendikogemust meie klientidele. Viimase paari aasta jooksul oleme ehitanud viis uue kontseptsiooniga Ivo Nikkolo kauplust üle Baltikumi ning Rocca al Mare on kuues,” kommenteerib Baltika Grupi tegevjuht Brigitta Albertin.

Kui Rotermanni kauplus seadis kõrge standardi ainulaadse ostukogemuse pakkumisel, siis uus asukoht tiheda liiklusega keskuses jätkab seda traditsiooni, tuues brändi tootevaliku veelgi laiema publikuni. „Kaubanduskeskuses uue kontseptsiooniga kaupluse avamine teeb ostlemise mugavaks meie olemasolevatele klientidele ja aitab tekitada uudishimu uutes potentsiaalsetes klientides, kes seni ei ole meie poodi sisenenud,“ sõnab Baltika Grupi jae arenduse ja opereerimise juht Marek Kornõšev.

Kornõšev väljendab heameelt renoveeritud poe üle, rõhutades selle uut visuaalset stiili, mis loob meeldiva keskkonna ja kutsub klienti sisse astuma: „Uus kauplus on täis uuendusi ja parandusi, mis pakuvad klientidele veelgi paremat ostukogemust. Renoveerimise käigus pöörasime erilist tähelepanu kaupluse esteetikale, luues kaasaegse atmosfääri, mis peegeldab brändi identiteeti ning laseb Ivo Nikkolo unikaalsel tootel särada“.

Ajatule disainile ja kvaliteedile pühendumise poolest tuntud Ivo Nikkolo on suunatud modernsele naisele, kes hindab mugavust ja mitmekülgsust oma garderoobis. Kaasaegse naise loomus peegeldub ka uuenduskuuri läbinud kaupluse kontseptsioonis. Uus kauplus loob maailma, kus naised saavad jääda iseendaks, leida inspiratsiooni ja tunda end võimestatuna. Harmoonilise kujundusega jaekeskkonnas on tunda elegantsust ja enesekindlust, mis iseloomustab ka Ivo Nikkolo rõivaid ning aksessuaare. 

Ivo Nikkolo on tugeva ajaloolise pärandiga Eesti moeettevõtte Baltika Grupi esindusbränd. Naistemoele keskenduva Ivo Nikkolo kollektsioonides kohtuvad ajatu klassika ning uuenduslikud detailid. Klientidest lähtudes luuakse viimseni läbimõeldud kõrgkvaliteetseid rõivaid, aksessuaare ja jalanõusid. Ajendatuna eesmärgist tuua kvaliteetne mood enesekindla kaasaegse naiseni, on Baltika arenenud kohalikust tootmisettevõttest regiooni üheks mainekamaks moemajaks.

Ivo Nikkolo Rocca al Mare kontseptsioonikauplus on avatud esmaspäevast laupäevani 10:00-21:00, pühapäeviti 10:00-19:00.