Avasta uue kontseptsiooniga Uuskasutuskeskuse kauplus

Uuskasutuskeskus avas Rocca Al Mare keskuses uue kontseptsiooniga UK kaupluse. Uus kauplus astub sammu lähemale tarbijale, tegemaks tarku ja keskkonnahoidlikke valikuid. Kaupluses saab küsida ka nõu hea stiilitundega moementoritelt. 

Rocca al Mare kaubanduskeskuses kaupluse avamisega tuleb Uuskasutuskeskus inimestele veelgi lähemale, pakkudes head valikut teise ringi moe kaupa kõrvuti keskuse teiste poodidega. „Soovime uue kaupluse avamisega muuta veelgi tarbija harjumusi, muutes uuskasutamise loomulikuks valikuks kõigile, kes harjunud kaubanduskeskuses ostlema. Lähtume põhimõttest, et iga kvaliteetne ese, millega UKis kohtud, on tunnetuslikult uus,“ kommenteeris Uuskasutuskeskuse tegevjuht Katriin Jüriska.

UK on Uuskasutuskeskuse uus kontseptsioon, mis on loodud kaubanduskeskustele, et tõsta uuskasutamine laiemalt uuele tasemele. UK kaupluses on alati unikaalne väljapanek, mida toetab stiilne sisekujundus ja paigutus. Uuskasutuskeskuse uuenev maailm on kantud mõttest „Tarkus vabaks anda, oskus vastu võtta“. Uude kauplusse on ka annetused oodatud. Rocca UK kauplusest leiab suure valiku eristuvat teise ringi moodi, lisaks mänguasju, raamatuid ja sisustusesemeid.

Tänavu 20-aastaseks saava Uuskasutuskeskuse südameasi on asjade, riiete, materjalide, oskuste ja kogemuste uuel moel kasutamine, ringluses hoidmine ning seeläbi neile uue kestliku väärtuse loomine.

Rocca  UK on avatud E–R 10–18 ja L 10–16. Kauplusse pääseb otse parklast, eraldi sissepääsust (peauksest vasakul). Leia meid südame järgi!