Reval Café

Lahtiolekuajad

Täna
09–21
E–P
09–21

Reval Café

Reval Café on südamega loodud pereettevõte, millest aastate jooksul saanud Eesti suurim kohvikukett. Reval Café on kohalike seas tuntud ja hinnatud kaubamärk, mida iseloomustab eelkõige maitsev söök, mõistlik hinnaklass, tippkvaliteetne kohv, ühtse sisekujundusega hubane interjöör ja lahke teenindus. Olles üks vähestest kohvikukettidest Eestis, mis avatud juba varastel hommikutundidel, on Reval Café oma klientide seas eriti populaarseks saanud toitvate hommikusöökide ja väga mitmekülgse valikuga lõunapakkumiste poolest. Praegu kuulub Reval Café kohvikuketti seitseteist eriilmelist söögipaika suurepärastes asukohtades nii Tallinnas kui ka Tartus.

Meilt saab toitu ka koju tellida!

wolt

Kaart

overlay_instruction

Aktiivsed pakkumised

Reval Café
UUS!
Reval Café

Kevadine hooajakohv: Roosa Latte

Uus hooajakohv on kohal! Vastupandamatult hõrk Café Latte maasika ja peedi maitsega on nagu roosa unelm - parajalt magus ja kreemine. Roosa Latte on saadaval nii sooja kui ka külma joogina.

Reval Café
SÕÕM KEVADET
Reval Café

Avasta meie smuutide valik! Maitsev ja tervislik vahepala

Kas oled juba proovinud Revali imelist smuutide valikut? Meil on 3 tervisest pakatavat smuutit: Astelpaju-maasika-mango-mündismuuti, Mustika-banaanismuuti, Õuna-selleri-ingveri-spinatismuuti. Tule naudi kohvikus koha peal või haara kaasa!