Rocca al Mare keskus tähistab 25. sünnipäeva meeleoluka koguperepäeva ja kontserdiga

Rocca al Mare keskus sai 25. aastaseks! Juubeli puhul tegime kingituse hoopis oma külalistele ning sel puhul toimus keskuses palju põnevat ja värvikaid üllatusi. Sünnipäevanädal tipnes 21. oktoobril toimunud koguperepäeva ja kontserdiga.

Nädala jooksul said nii suured kui väiksed keskuse külastajad osaleda orienteerumismängus, mille käigus sai seigelda keskuse huvitavames kohtades ning teada saada palju põnevat nii Rocca al Mare keskuse kui siinsete kaupluste ja restoranide kohta.

Laupäeval, 21. oktoobril käis külas Lotte ja sõbrad. Samutiavati Rocca al Mare 25. sünnipäeva näitus “Kaubanduskeskusest kogukonnakeskuseni.” Näituselt leiab nii ajajoone, interaktiivse pusle, saab kokku panna eriilmelisi riietusi kui ka joonistada sünnipäeva kaarte. Näituse leiad esimese korruse kingakoridoris endise Riekeri pinnalt. Lisainfo näituse kohta leiad siit.

Esmaspäevast kolmapäevani salvestavad muusikud Eric Kammiste ja Rahel oma uue hiti ebatavalisel viisil: poplugu salvestatakse avalikus ruumis ehk kaubanduskeskusese helide baasilt. Kolmel järjestikkusel päeval püütakse Rocca al Mare keskuses kinni igasugu huvitavaid olmehelisid, mille põhjale luuakse uus lugu. Loo esmaesitlus toimus sama nädala laupäeval Rocca al Mare keskuse 25. sünnipäeva koguperepäeva raames. Valminud lugu saab kuulata siit.

 

Vaata sünnipäevanädalast valminud videot.