Podcast'i lühitutvustus

Trenditegijad on Kristiine ja Rocca al Mare keskuste noortepärane ja särtsakas podcast, kus kuuleb uut ja põnevat ka veidi vanem ja elukogenum inimene. Igas episoodis kombineerime omavahel meelelahutuslikku ja hariduslikku sisu. Podcast'i juhivad Helin Naska, Jonatan Karjus ning keskuste turundus- ja kommunikatsioonijuht Helina Leif. Igas saates võetakse kampa ka mõni tuntud nägu.

 

Esimese episoodi tutvustus:

Esimese episoodi esimeses pooles on külas surfiklubi Surftown asutaja, mõned ajad tagasi lohesurfi MM-il 6. koha saavutanud ning CrossFit'i harrastaja ja treener Kristiin Oja. Räägime surfamisest, kuidas sellega alustada, mis asi on CrossFit ja kui palju trenni üldse teha tasub.

Saate teises pooles räägime suvemoest. LPP Estonia ja Reservedi brändi esindajana on kohal moeekspert Laura Kurs, kes avaldab, mis värvid ja lõiked on moes ning kuidas näha kuumal suvepäeval tööl professionaalne välja ning samal ajal ennast hästi tunda.


 

Teise episoodi tutvustus:

Kristjan Lüüs, see näitleja, räägib oma elukutsest, mida näitlejad praegu teevad, mis projektid on ees ja kas 40-aastaselt võib ka veel näitlejaks saada.
Vastuseid küsimustele mis kinodesse on tulemas, kuidas uuele tulevikule vastu astutakse ja mis saab autokinodest annab Apollo Kinode turundusjuht Anett Kutti.


 

Kolmanda episoodi tutvustus:

Kolmandas episoodis on külas maruäge jumestuskunstnik Gerda Miller, kes avab meigimaailma telgitagused ja räägib kui tundlik meie näonahk tegelikult ümbritsevale keskkonnale. Meeste mekast ehk barbershoppidest jutustab Truman barbershopi barber Diana Smirnova.


 

Neljanda episoodi tutvustus:

Neljandas episoodis on külas särav ja tohutult andekas muusik Sander Mölder, kes avab muusiku maailma kulisside tagust ja räägib eesolevatest projektidest. Teine külaline on Meelis Väljamäe Euronicsist, kes räägib, miks on külmkappides wi-fi ja kas 5G annab koroona.


 

Viienda episoodi tutvustus:

Viiendas episoodis on külas noor muusik ja poeet Eik Erik Sikk, kellega rääkisime luulest ja muusikast, iseenda leidmisest ja sellest, kuidas ärevushäiretega toime tulla. Teiseks külaliseks oli Marta Tolli Sizeerist, kes rääkis ketsimaailma kuumimatest trendidest.


 

Kuuenda episoodi tutvustus:

Trenditegijate kuuendas episoodis on külas energiline ja jutukas seikleja Joel Juht, kellega rääkisime maratonidest, mis on enam kui 100 või isegi 200 kilomeetrit pikad. Teises pooles rääkisime Matkaspordist Argo Merega, kui suur matkaja eestlane on.


 

Seitsmenda episoodi tutvustus:

Jutustame moefotograafi Getter Kuusmaaga fotograafi tööst ja loomeinimeseks olemise võludest ja valudest. Suurt entusiasmi ja huvi fotograafia vastu tekitab Fotoluski tegevjuht Assar Jõepera.


 

Kaheksanda episoodi tutvustus:

Kas oled mõelnud, et lapsele võiks nime panna hoopis ametnik? Kuidas naisele sünnitusel toeks olla? Küsimustele vastab super-paps Daniel Levi Viinalass. Kaheksas episood jõuab teie kõrvadesse Rocca al Mare keskusest. Märkus, episood on huvitav kuulamine lastevanematele ja hariv mitte-lastevanematele.


 

Üheksanda episoodi tutvustus:

Kuidas on kolida üksinda Tallinnast Tartusse, avastada, et sul ei ole enam ühtegi potti ega panni ja ülikool ei ole ka just meelakkumine? Nendel ja ka teistel täiskasvanu ellu astumisega seonduvatel teemadel räägime laulja Maian Lompiga. Lisaks sellele räägime väikeste laste riietest ja mänguasjadest Oliver Martiniga.


 

Kümnenda episoodi tutvustus:

Mida teha, kui juuksevärvi väljakasv on juba talumatu, aga sõbranna ei oska ja juuksurisse ei julge minna? Miks Helin ei ole juba 2 aastat juuksuris käinud ja kas oleks aeg minna? Nendele ja teistele küsimustele vastavad humoorikas episoodis Salon+ salongist Helena Lõhmus ja Keete Viira.


 

Üheteistkümnenda episoodi tutvustus:

Räägime Laternamatkade läbiviija ja looja Mihkel Reilega põnevatest lugudest ja inimestest laternamatkadel. Home4You esindaja Tuuli Nõmmik paljastab, mis on tänavu jõuludekoratsioonide trendisuund ja kuidas need trendid üldse tekivad.


 

Kaheteistkümnenda episoodi tutvustus:

Räägime Eleryn Tiiduga, kui kiire või rahulik on temal tänavu jõuludel, mis on jõulutraditsioonid tema peres. Kadri Lepiku tutvustab ägedaid elamuskingitusi, mida kingitus.ee pakub.


 

Kolmeteistkümnenda episoodi tutvustus:

Aasta viimases episoodis räägime Politsei- ja Piirivalveameti vanemkoerajuht Erkki Aivolaga, kuidas ikkagi kasvatatakse politseikoeri ja kui palju nad erinevad kodustest koertest? Kristiina Tammik PetCityst jagab olulisi nõuandeid, mida koera pidamisel silmas pidada.


 

Neljateistkümnenda episoodi tutvustus:

Kas teadsid, et üks kõige tavalisem e-kiri võib avaldada keskkonnale samasugust mõju nagu üks kilekott? Räägime Teliaga, kuidas digitaalne prügi keskkonda mõjutab ja kuidas saad juba täna oma harjumusi selle osas muuta. Samuti räägime Kätlin Konstabliga liigsest sotsiaalmeedia kasutamisest ja kuidas selle probleemiga tegeleda.


 

Viieteistkümnenda episoodi tutvustus:

Kumb on lihtsam, kas lumesurf või lohesurf? Surfar Madis Põdra teab. Sellele lisaks teab Hawaii Express, kuidas kogu varustust hooldada ja kuidas paksus lumes rattaga sõita.


 

Kuuteistkümnenda episoodi tutvustus:

Jah, see tõesti on see üks ja ainus Epp Kärsin. Romantilises valentinipäeva episoodis avaldab Epp, mis on hea suhte saladus ning kuidas partneriga avameelselt suhelda.


 

Seitsmeteistkümnenda episoodi tutvustus:

Järjekordses episoodis räägib aksessuaaridisainer Kadri Kruus, kuidas tema nahast aksessuaarideni ja käekottideni jõudis ja kuidas temast Eesti tuntud disainer on saanud. Goldtimest räägib Aveli Kippari, kuidas erineb Eesti ja välismaiste disainerite käekiri.


Kaheksateistkümnenda episoodi tutvustus:

See hetk, kui sa oled kirjutanud endale korraliku to-do listi ja pannud kõik eesmärgid nädalaks ja kuuks kirja, aga sa ei pea sellest kinni ja sa ei saa aru miks… Signe Ventsel aitab. Lisaks leiame inspiratsiooni kirjandusest.

Üheksateistkümnenda episoodi tutvustus:

Käesoleva Rohenädala raames räägime just sellest, sest meil on külas Tour d'ÖÖ korraldaja Tõnis Savi ja rattavarustuse brändijuht Dima Smirnov! Kuula Trenditegijaid Spotify'st või Apple Podcastist!


 

 

Kahekümnenda episoodi tutvustus:

Sel korral räägime uus- ja taaskasutusest ning keskkonnasõbralikest valikutest toidulauale. Külas on seekord Uuskasutuskeskuse esindaja Esme Kassak ja Prisma personaliosakonna arendusjuht Piret Lankots. Kuula Trenditegijaid Spotify'st või Apple Podcastist!


 

 

Kahekümne esimese episoodi tutvustus:

Jah, värvid on tõesti suvel moes ja võib tõdeda, et isegi mehed otsivad rohkem värvi oma ellu. Naised muutuvad aina sportlikumaks, kuid säilitavad selle juures oma naiseliku ilu. Kõigest täpsemalt räägib Denim Dream.


 

 

Kahekümne teise episoodi tutvustus:

Sa oled kindlasti kuulnud Tallinnas sellisest ägedast kohast nagu KaiF? Meil on külas super ägedad KaiFi asutajad Kristo Lassi ja Andrei Kazakov, kes räägivad elust baaripidajana, Tallinna ööelust ja teistest ägedatest projektidest.


 

Kahekümne kolmanda episoodi tutvustus:

Reet Härmat on tuntud iluhoolik ja avastanud igavese nooruse salajase kokteili. Eelica Siim teab kõike The Body Shopi toodetest. Üheskoos teavad nad väga hästi, millised koostisosad ei tohiks üheski ilutootes sees olla, milliseid tooteid millal ja kuidas kasutada ja kas "julmusevabad" tootjad tõepoolest on julmusevabad. Podcastis kuuled arutelu just nendel teemadel


 

Kahekümne neljanda episoodi tutvustus:

Külas on Eesti vingeimad treenerid Katrena Tenno ja Roman Minlibajev. Nende kahe näol on tegemist täielike energiapommidega, kelle kuulamine on tohutult inspireeriv. Selles episoodis saad teada, kuidas need kaks treenerit kogu aeg energilised ja motiveeritud on ja kui oluline on nende jaoks kogukonnavaim.


 

Kahekümne viienda episoodi tutvustus:

Armas kuulaja! Kas sa oled kunagi mõelnud, miks üks noor inimene tahab hakata õpetajaks? Ei, me ei räägi siinkohal ülikooli lektorist, vaid ikkagi päris gümnasistide õpetajast... Ja veel ajaloo õpetajast. Tänases episoodis on külas Kadrioru Saksa Gümnaasiumi noor õpetaja Mihkel Kõrbe, kelle jutt oli niivõrd inspireeriv, et saatejuhid hakkasid isegi mõtlema, et võib olla võiks õpetaja ametit proovida.


 

Kahekümne kuuenda episoodi tutvustus:

Mitut influencer'it Sina jälgid? Millal Sa viimati ostsid midagi sellist, mida influencer Sulle Instagramis soovitas? Eesti mõjuisikute mõjutaja ja endine Kroonika ajakirjanik Liilit Kirss seletab lahti kõige põletavamad sotsiaalmeedia teemad, millest oled mõelnud.