Haabersti viadukti nimekonkurss

Haabersti Linnaosa Valitsus ja Rocca al Mare keskus kuulutasid välja nimekonkursi, kuhu laekus 713 nimepakkumist.

Tallinna Linnavalitsuse nimekomisjon ning Haabersti Linnaosa Valitsuse, Loomaaia, Saku Suurhalli, Vabaõhumuuseumi ja Rocca al Mare keskuse esindajad valisid esitatud silla ja tunnelite nimede hulgast välja kolm finalisti igast kategooriast.

KUIDAS SELGUVAD VÕITJAD?

Kuni 12. detsembrini saavad kõik linnakodanikud anda finaali jõudnud lemmiknimedele oma hääle Rocca al Mare keskuse infoletis ja veebilehel roccaalmare.ee/nimekonkurss.

Haabersti viadukti ja tunnelite nimed ning auhindade võitjad kuulutatakse välja 13. detsembril 2019 auhinnaüritusel.

Kampaaniatingimused ja isikuandmete privaatsussätted

1. Korraldaja

Kampaaniat "Haabersti viadukti nimetalgud" korraldab ja viib läbi Rocca al Mare Kaubanduskeskuse AS (registrikood: 102851191), koostöös Haabersti Linnaosa Valitsusega.

2. Kampaania ja kampaanias osalemise reeglid

a) Haabersti ristil asuva viadukti ning Ehitajate tee ja Paldiski mnt jalakäiatunnelite nimesid saab esitada kuni 1.oktoobrini 2019.
b) Nimesid esitades tuleks jälgida, et need oleks eestikeelsed, paikkonnas tuntud ja levinud või aja- ja kultuurilooliselt tähtsad. Kohanimeks ei või määrata numbrit või muud mittesõnalist tähist.
c) Ettepanekud nimedeks saab edastada paberkandjal Haabersti Linnaosa Valitsuses ja Rocca al Mare keskuse infoletis, kui ka internetis nimetalgute maandumislehel https://www.roccaalmare.ee/nimekonkurss.
d) Tallinna Linnavalitsuse nimekomisjon ning Haabersti Linnaosa Valitsuse, Loomaaia, Saku Suurhalli, Vabaõhumuuseumi ja Rocca al Mare keskuse esindajad valivad esitatud silla ja tunnelite nimede hulgast välja 3 finalisti igast kategooriast.
e) Finaali jõudnud nimed avaldatakse 8. novembril linnaosa ajalehes Haabersti Postipoiss ning Haabersti Linnaosa Valitsuse ja Rocca al Mare keskuse Facebooki lehel ja nimekonkursi ametlikul maandumislehel.
f) Kuni 12. detsembrini saavad kõik linnakodanikud anda finaali jõudnud lemmiknimedele oma hääle Rocca al Mare keskuse aatriumis.
g) Haabersti viadukti ja tunnelite nimed ning auhindade võitajad kuulutatakse välja 13. detsembril 2019 toimuval auhinnaüritusel, mille kohta ilmub täpsem informatsioon Haabersti Linnaosa Valitsuse ja Rocca al Mare Keskuse Facebooki lehel.
h) Iga konkursil osaleja saab nimeettepaneku esitada vaid ühel korral, kõik täiendavad ettepanekud diskvalifitseeritakse.

3. Auhind ja auhinna jagamine

a) Silla nime autorile on auhinnaks Rocca al Mare keskuse kinkekaart vääruses 1000€ b) Mõlema jälakäijate tunneli nime autorile on Saku Suurhalli poolt auhinnaks 5x2 kontserdipääset 2020. aasta jooksul vabalt valitud avaliku piletimüügiga üritusele väärtuses 350€
c) Finalistele on auhinnaks perekülastus Vabaõhumuuseumisse koos eriekskursiooniga väärtuses 105€ ja Tallinna loomaaia perepääsmed 3tk väärtuses 60€. Samuti antakse auhinnaks 3 ühekordset Vabaõhumuuseumi perekülastust talvehooajal (kuni 22. aprill 2020) väärtusega 16€ tk ja Tallinna Loomaaia üksikud piletid 6tk väärtuses 8€ tk.
d) Auhindu ei vahetata ümber rahaks ega asendata mõne muu esemega.
e) Kampaania korraldaja ei vastuta kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest tekkinud kahjude eest. Samuti ei vastuta kampaania korraldaja kampaania võitjale üle antud auhinna kasutamisest kolmandatele isikutele tekitatud kahju eest.

4. Muud tingimused

a) Kampaanias osalemisega loetakse, et kampaanias osaleja nõustub enda isikuandmete töötlemisega kampaania raames. Isikuandmete töötlemisel lähtub kampaania korraldaja Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.
b) Kampaania korraldajal on õigus kampaania ühepoolselt lõpetada juhul kui ilmnevad kampaaniareeglite olulised rikkumised või kuritarvitamised. Samuti on kampaania korraldajal õigus kampaania ühepoolselt lõpetada vääramatu jõu tõttu. Kampaania korraldaja teavitab sellest kampaania korraldaja Facebooki lehel ja aadressil www.roccaalmare.ee.
c) Kõigis käesolevates tingimustes mittereguleeritud küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigi õigusaktides sätestatust.
d) Lisainfo saamiseks palume pöörduda Rocca al Mare Keskuse poole e-posti teel aadressil info@roccaalmare.ee
e) Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid ja kaebused tuleb esitada kirjalikult Korraldajale e-posti aadressil info@roccaalmare.ee. Korraldaja lahendab saabunud pretensioonid ja kaebused seitsme tööpäeva jooksul alates nende saamisest.

 

PARIMATE NIMEDE AUTORITELE ON VÄLJA PANDUD AUHINNAD:

PEAAUHIND *
Silla nime autorile on auhinnaks Rocca al Mare keskuse kinkekaart väärtuses 1000 €

ERIAUHINNAD
Mõlema tunneli nime autorile on Saku Suurhalli poolt auhinnaks 5x2 kontserdipääset 2020. aasta jooksul vabalt valitud avaliku piletimüügiga üritusele väärtuses 350 €

AUHINNAD FINALISTIDELE
- Perekülastus Vabaõhumuuseumisse koos eriekskursiooniga väärtuses 105 €
- Tallinna Loomaaia perepääsmed 3 tk väärtuses 60 €
- 3 ühekordset Vabaõhumuuseumi perekülastust talvehooajal (kuni 22. aprill 2020) väärtusega 16 €/tk
- Tallinna Loomaaia üksikpiletid 6 tk väärtuses 8 €/tk

*Kui mitu inimest pakub sama nime, siis peaauhinna võitja selgub loosi teel.

MILLE POOLEST ON HAABERSTI VIADUKT ERILINE?

Haabersti sild on Eesti esimesel foorjuhitaval ringiristmikul valminud 277 meetri pikkune ja viie meetri kõrgune viadukt. Viaduktil on kaks jalakäijate tunnelit - Paldiski maantee all ja Ehitajate tee all.

Haaberstisse ehitatud viadukt on Eesti kõige pikema sildeavaga karpristlõikega sild, millel on lisaks erinevad kalded ja raadius.

Tähelepanuväärne on ka see, et viadukt, mis algab kaheharulisena, lõpeb üheharulisena, st silla keskel harud liituvad.

Haabersti ristmiku ja viadukti projekteerimise eest pälvis Järelpinge Inseneribüroo OÜ "Aasta betoonehitis 2018" konkursil eripreemia.