Keskusest

Rocca al Mare Kaubanduskeskus avas uksed 1998. aastal, olles esimene ja suurim omataoline ostukoht Eestis. 2005. aastal omandas Rocca al Mare Kaubanduskeskuse Citycon Oyj – kaubanduskeskuste arendamisele ja haldamisele spetsialiseerunud kinnisvarainvesteerimisfirma.

Citycon Oyj algatatud arengusuunad said avalöögi 1. oktoobril 2008, kui avati Rocca al Mare keskuse esimene uuendatud osa. Maikuus 2009 valmis keskuse vasakpoolses tiivas üleni renoveeritud moeosa, mis pakub laia valikut rahvusvahelisi ja kodumaiseid kaubamärke.

Alates sügisest 2009 ootab külastajaid täielikult uuenenud Rocca al Mare keskus. Üle 57 000 ruutmeetrilisel äripinnal paikneb 170 rentnikku. Viimases laiendusosas asuvad mitmed esinduskauplused, kõrgelt hinnatud ilukaubamärgid ja I.L.U poeketi kauplus ning Rocca al Mare ilusalong. Suur ja mitmekülgne restoraniala pakub laia valikut erinevate maade kööke. Keskuses on esindatud mitusada brändi, millest paljude ainuke esindus Eestis asubki just Rocca al Mare keskuses. Eestis ainulaadne värvi- ja teemapõhine kaupluste paigutus aitab klientidel kaupu ja teenuseid kiiresti leida. Kõik külastajad saavad kasutada tasuta garderoobi, autoga tulijaid ootab üle 1250 parklakoha.

Olete oodatud!

Ühistransport:

Bussid: 21 (Balti jaam), 21B, 22 (Vabaduse väljak), 42 (Kaubamaja), 43 (Balti jaam).
Ekspressbussid: 46 (Vabaduse väljak), 47 (Bussijaam).
Rocca al Mare Kaubanduskeskuse peatus: Zoo/Haabersti.
 

Jalgratas: Rocca al Mare Kaubanduskeskusse on mugav tulla ka jalgrattaga.
Vaata Tallinna jalgrattateede kaarti!

Takso: Rocca al Mare Kaubanduskeskuse ametlikud taksod on Tallink Takso (tel. 1921) ja Tulika Takso (tel. 1200). Enne taksoteenuse kasutamist küsi taksojuhilt ligikaudne sõiduhind sihtkohta. Hinnad Rocca al Mare Kaubanduskeskusest sadamasse ca 10 €, kesklinna ca 9 € ja Kristiine Keskusesse ca 8 €.

Taaraautomaadid

Rocca al Mare kaubanduskeskuse taaraautomaadid asuvad keskuse sees Prisma kõrval ostukärude juures.

Parkimine

Parkida saab tasuta kas kaubanduskeskuse ees asuvas avatud parklas või kaubanduskeskuse teisel korrusel paiknevas katuseparklas. Kokku ootab külastajaid üle 1250 parklakoha.

Parkimise tingimused:

  • Sõiduki parklasse sisenemisel loetakse sõidukijuhi ja parklaoperaatori vahel sõlmituks leping, mille kohaselt kohustub sõidukijuht kasutama parklat käesolevates parkimistingimustes ettenähtud tingimustel.
  • Parkida ja liigelda tohib ainult vastavalt paigaldatud liikluskorraldusvahenditele (viidad, teemärgistus, liiklusmärgid) ja/või parklaoperaatori juhistele. KEELATUD on peatuda või parkida kohtades, mis on tähistatud vastavate vahenditega. Parklas tohivad parkida ainult registreeritud sõidukid.
  • Parkimine ja liiklemine toimub parklas sõidukijuhi omal vastutusel.
  • Kui sõidukijuht pargib sõiduki või liikleb parklas eirates käesolevates parkimistingimustes ettenähtud korda, on parklaoperaatoril õigus määrata sõidukijuhile ja sõidukijuhil on kohustus maksta parkimistingimuste rikkumise eest leppetrahv summas 35 €.
  • Kui sõiduki parkimisel on rikutud käesolevates parkimistingimustes ettenähtud korda, sõiduk on pargitud liiklust ja/või teisi parkla kasutajaid häirivalt ja/või ohustavalt, võib sõidukijuhi kulul ja vastutusel teisaldada.
  • Teavet parkimistingimuste, parkimistasude, lepetrahvide ja muude tasude, teisaldamise tariifide ning sõiduki teisaldamise koha ja hoiul olevate sõidukite kohta saab telefonil 673 5000.

Roheline Rocca al Mare

Rocca al Mare keskus on esimene suur ostukoht Eestis, mis on seadnud eesmärgiks taastuvenergia kasutamise ja rohelise mõtteviisi.

Soovides olla keskkonnasõbralikkuse poolest positiivseks eeskujuks nii teistele kaubanduskeskustele kui ka kõigile oma klientidele, liitus keskus 2009. aastal Eesti Energia Rohelise Energia klientidega. Rohelise Energia märgis näitab, et kogu keskuses kasutatav elekter toodetakse taastuvatest energiaallikatest.

9. veebruaril 2010 omistati Rocca al Mare keskusele pidulikult rahvusvaheline rohelise ehituse LEED sertifikaat. LEED ehk Leadership in Energy and Environmental Design Green Building Rating System on tuntud rahvusvaheline rohelise ehituse hindamissüsteem, mis tunnustab kuut olulisimat keskkonnavaldkonda: jätkusuutlik arendamine ja ehitamine, vee säästmine, efektiivne energiakasutus, materjalivalik ja hoone sisekeskkonna kvaliteet, innovatsioon ning disain. Rocca al Mare on esimene LEED-sertifikaadiga ettevõte Baltikumis.

Citycon

Citycon on Põhjamaade ja Baltikumi linnapiirkondades paiknevate ankurrentnikena toidukaupade jaekette hõlmavate kaubanduskeskuste üks juhtivaid omanikke, operaatoreid ja arendajaid. Ettevõtte hallatava vara koguväärtus ulatub 3.3 miljardi euroni ja turukapitalisatsioon oli eelmise aasta lõpus enam kui 1 miljard eurot.

Ankurrentnikena toidukaupade jaekette hõlmavate kaubanduskeskuste opereerimisele spetsialiseeruva Cityconi peakontor asub Helsingis. Tegemist on suurima kaubanduskeskuste omanikuga nii Soomes kui ka Eestis ja ühe Rootsi turuliidriga. Citycon on esindatud ka Taanis ja Norras.

Linnapiirkondades asuvate Cityconi kaubanduskeskuste vahetus läheduses asuvad ka klientide kodud ja töökohad, ühistranspordipeatused ning tervishoiu- ja munitsipaalasutused.